نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در بخش سرفیروزآباد

تعرفه تبلیغات در سایت

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به همراه جمعی از مدیران استان و شهرستان از طرح ها و پروژه های سرفیروزآباد کرمانشاه بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه - آیت اله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در معیت جمعی از مدیران و مهندس شهبازی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، معاونین و کارشناسان این شرکت از روستاهای بخش سرفیروزآباد کرمانشاه بازدید بعمل آوردند .

 

 

امام جمعه کرمانشاه در بازدید از پروژه ها و طرح های بخش سرفیروزآباد از توابع شهرستان کرمانشاه با سرکشی از پروژه های آبرسانی این منطقه در جریان چگونگی تامین و انتقال آب شرب بهداشتی به روستاهای این منطقه قرار گرفت.

آیت اله علما با ابراز رضایت از نحوه آبرسانی به مناطق روستایی ، اقدامات صورت گرفته در جریان عملیات آبرسانی به روستاها را مطلوب ارزیابی کرد.

مهندس شهبازی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه نیز در خصوص اقدامات صورت گرفته در بخش سرفیروزآباد ، گفت : همکاران ما با خدمات و تلاش شبانه روزی در راستای آبرسانی به مناطق روستایی و تامین آب شرب سالم و بهداشتی ساکنان این مناطق از هیچ خدمتی مضایقه نمی کنند.

 

 

مدیرعامل آبفار کرمانشاه با اشاره به گرمی هوا ، خشکسالی های اخیر و کمبود آب ، اظهار داشت : علی رغم مشکلات موجود و قرار داشتن در فصل گرما به تدابیری همچون جیره بندی آب و درصورت کمبود آب ، با آبرسانی سیار از طریق تانکرهای آب به مناطق روستایی تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمت به روستاییان عزیز به کار بسته ایم.

نویسنده : بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 8 مهر 1395 ساعت: 11:40

فهرست وبلاگ