نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در بخش سرفیروزآباد

ساخت وبلاگ
چکیده : نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به همراه جمعی از مدیران استان و شهرستان از طرح ها و پ... با عنوان : نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در بخش سرفیروزآباد بخوانید :

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به همراه جمعی از مدیران استان و شهرستان از طرح ها و پروژه های سرفیروزآباد کرمانشاه بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه - آیت اله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در معیت جمعی از مدیران و مهندس شهبازی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، معاونین و کارشناسان این شرکت از روستاهای بخش سرفیروزآباد کرمانشاه بازدید بعمل آوردند .

 

 

امام جمعه کرمانشاه در بازدید از پروژه ها و طرح های بخش سرفیروزآباد از توابع شهرستان کرمانشاه با سرکشی از پروژه های آبرسانی این منطقه در جریان چگونگی تامین و انتقال آب شرب بهداشتی به روستاهای این منطقه قرار گرفت.

آیت اله علما با ابراز رضایت از نحوه آبرسانی به مناطق روستایی ، اقدامات صورت گرفته در جریان عملیات آبرسانی به روستاها را مطلوب ارزیابی کرد.

مهندس شهبازی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه نیز در خصوص اقدامات صورت گرفته در بخش سرفیروزآباد ، گفت : همکاران ما با خدمات و تلاش شبانه روزی در راستای آبرسانی به مناطق روستایی و تامین آب شرب سالم و بهداشتی ساکنان این مناطق از هیچ خدمتی مضایقه نمی کنند.

 

 

مدیرعامل آبفار کرمانشاه با اشاره به گرمی هوا ، خشکسالی های اخیر و کمبود آب ، اظهار داشت : علی رغم مشکلات موجود و قرار داشتن در فصل گرما به تدابیری همچون جیره بندی آب و درصورت کمبود آب ، با آبرسانی سیار از طریق تانکرهای آب به مناطق روستایی تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمت به روستاییان عزیز به کار بسته ایم.

نماینده ولی فقیه,نماینده ولی فقیه در,نماینده ولی فقیه در کردستان,نماینده ولی فقیه در استان البرز,نماینده ولی فقیه در قدس,نماینده ولی فقیه در هلال احمر,نماینده ولی فقیه در مازندران,نماینده ولی فقیه در اصفهان,نماینده ولی فقیه در استان مرکزی,نماینده ولی فقیه در مشهد,...
نویسنده : بازدید : 24 تاريخ : پنجشنبه 8 مهر 1395 ساعت: 11:40